میز کارشناسی

فضای دفتر کار

فضای دفتر کار

شاید تاکنون به این موضوع توجه نکرده باشید که محیط کاری نامساعد شما را بیشتر در معرض استرس قرار می دهد، حتی مدل صندلی، دکوراسیون داخلی، ارتفاع میز و فضاهای اداری می تواند تاثیر عمیق و قابل توجهی در رفتارها و کیفیت عملکرد تک تک کارکنان داشته باشد. استفاده هوشمندانه از مبلمان اداری و پارتیشن در چیدمان فضاهای اداری، محیطی مدرن، زیبا، کارا و راحت را فراهم می کند و این امکان را به شما می دهد که شغلتان را به امری لذت بخش تبدیل کنید و بتوانید در آرامش از وقتتان استفاده بهینه داشته باشید.
ما در آرفونی با آگاهی از نیازها و توجه به این اصل بسیار مهم در محیط کار، در کنار استفاده از طراحان خلاق و و خوش ذوق و گروه اجرایی زبده فضای کار شما را دگرگون خواهیم نمود و احساس شادی و آرامش را برای کارمندان و مدیران که بیشترین ساعات روز خود را در دفتر کار می گذرانند به ارمغان خواهیم آورد. پارتیشن های ما در آرفونی علاوه بر احساس آرامش با حفظ حریم شخصی هر فرد در فضاهای محدود اداری باعث بوجود آمدن اطمینان خاطر و آسودگی کارمندان نیز خواهد شد.
پس از سالها حضور موفق در بازارهای داخلی و بین المللی و کسب تجربه، ما در آرفونی دقیقا می دانیم که مشتریانمان چه انتظاراتی از ما دارند و با بالاترین کیفیت الزامات کار را برایشان فراهم می کنیم.

فضای دفتر کار

تاریخچه تولید پارتیشن اداری آرفونی

گروه آرفونی تولید کننده سیستم های مدرن پارتیشن اداری با بیش از 12 سال تجربه خدمت رسانی در زمینه طراحی و تولید انواع پارتیشن، موفق به ایجاد شبکه منظم تولید، خدمات دهی ثبت سفارش و خدمات پس از فروش شده است که به جرات می توان گفت در نوع خود در ایران بی نظیر بوده و سعی نموده ایم بزرگترین مشکل شرکت های فعال در صنعت دکوراسیون داخلی را به شکل ریشه ای حل کرده و با دادن زمانبندی دقیق به مشتری در کنار عمل به تعهداتمان اعتماد و اطمینان مشتریان خود را به دست آوریم. ما در آرفونی با درک نیازهای بهینه شما برای داشتن دفاتر کار منظم و بهینه در جهت دستیابی به بهره وری بیشتر و موفقیتتان همواره سعی در تولید محصولات مدرن و روز اروپا داریم.

فضای دفتر کار

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *