میز مدیریت , مبلمان مدیریتی

بخش 1

آرفونی با تولید طیف گسترده ای از محصولات میز مدیریت در کنار شماست

بخش 2

میز مدیریت

اتاق مدیریت مهمترین بخش از یک شرکت است که نیاز به تجهیزات خاص دارد. میزی که برای این قسمت در نظر گرفته می شود، باید ویژگی های مختص به خود را داشته باشد. به عنوان مثال سایز و رنگ آن باید متناسب با فضای اتاق باشد. برای این منظور آرفونی در انواع میزهای مدیریتی خود از متریال درجه یک استفاده نموده است و باعث تفاوت و زیبایی در این نوع میزها شده است.

کاربری میزهای مدیریت متفاوت است، زیرا اصولا مدیران ساعتهای زیادی را پشت میز خود سپری می نمایند و ابعاد، راحتی و آرامش اصلی ترین نکاتی است که در تهیه میز خود مد نظر قرار می دهند. آرفونی برای محقق شدن سلایق مدیران، در میزهای مدیریتی خود به لحاظ ارتفاع و اندازه از جدیدترین استانداردهای داخلی و بین المللی استفاده نموده است.

میزهای اداری آرفونی شامل رده های مختلف می باشد که هر مجموعه با توجه به نیاز و کاربری که دارد بتواند بهترین و مناسب ترین میز را انتخاب نماید:

  • میز مدیریتی
  • میز کارشناسی
  • میز کنفرانس
  • میز کانتر

آرفونی در تمامی میزهای خود با رعایت اصول ارگونومی، عدم خستگی پرسنل را در ساعات کاری و نشستن ممتد تضمین می نماید و در نتیجه موجب افزایش بازده پرسنل می شود.

 

کیفیت , زمانبندی تحویل مناسب و خدمات پس از فروش سه ضلع موفقیت جهشی برند نوپای آرفونی میباشند . بدون تردید هیچ شرکتی نمیتواند به موفقیت برسد مگر آنکه بتواند هر سه آیتم فوق را رعایت کند . پاشنه آشیل شرکت های فعال در حوضه مبلمان و دکوراسیون اداری عدم تحویل به موقع سفارشات میباشد . از اینرو آرفونی با راه اندازی سیستم مدیریت یکپارچه فروش و پرورش روحیه تعهد و مسئولیت پذیری در کارکنان خود این باور را در مشتریان خود ایجاد کرده که تاریخ اعلامی ما در زمان قرارداد همان تاریخ تحویل خواهد بود