میز اداری آرفونی

آرفونی

میز اداری آرفونی

چرا آرفونی؟

شاید تاکنون به این موضوع توجه نکرده باشید که محیط کاری نامساعد شما را بیشتر در معرض استرس و عدم کارآیی قرار می دهد. مدل صندلی، دکوراسیون داخلی، ارتفاع میز و فضاهای اداری می تواند تاثیر عمیق و قابل توجهی در رفتارها و کیفیت عملکردی کلیه کارکنان یک مجموعه داشته باشد.

استفاده هوشمندانه از مبلمان اداری و پارتیشن در چیدمان فضاهای اداری ، محیطی مدرن زیبا و راحت را فراهم می کند و این امکان را به شما می دهد که محیط کاری خود را به فضایی لذت بخش تبدیل کنید.

ما در شرکت آرافرم نیرا با بیش از یک دهه فعالیت مداوم و باآگاهی از نیازها  واستفاده از طراحان خلاق و خوش ذوق ،  جوان و صاحب سبک  فضای کاری شما را دگرگون خواهیم نمود و احساس شادی و آرامش را برای مجموعه به ارمغان خواهیم آورد.

پس از سالها حضور موفق در بازارهای داخلی و بین المللی و کسب تجارب لازم دقیقاٌ نیازهای مشتریان خود را می شناسیم و بر خود واجب می دانیم تا با بالاترین کیفیت الزامات کار را برایشان فراهم نمائیم.

میز اداری آرفونی

ارائه برنامه دقیق  زمان بندی تحویل کالا، شبکه منظم تولید، خدمات ثبت سفارش و خدمات پس از فروش عمده فعالیتهای ما درآرافرم نیرا جهت حل  مشکلات برای همیشه به صورت ریشه ای بوده  و اینها همه خوددلیل محکمی است تا بدعت گذار شیوه جدید خدمات رسانی در صنعت تجهیزات و مبلمان اداری بوده باشیم.

ارائه زمانبندی دقیق

طراحی، اجرا، نصب و تحویل پروژه های دکوراسیون اداری در آرفونی کاملا مطابق با برنامه زمانی ارائه شده در ابتدای پروژه میباشد. تحویل پروژه ، باتوجه به زمانبندی دقیق یکی از اصول پایه مدیران و پرسنل شرکت آرفونی میباشد.

 

طراحی 3بعدی قبل از اجرا

کلیه پروژه های آرفونی قبل از شروع فرایند ساخت، ابتدا توسط کارشناسان دپارتمان طراحی بصورت 3 بعدی طراحی شده و کارفرما قبل از شروع پروژه میتواند تصویر نسبتا دقیقی از پایان پروژه بدست آورد.

 

پشتیبانی از پروژه های اجرا شده

پشتیبانی و ارائه خدمات مورد نیاز مشتریان از قبیل تعمیرات , جابجایی و اصلاحات یکی دیگر از خدماتی است که همواره سعی در انجام بی نقص و بدون از شعار آن بوده ایم . و یکی از نقاط تمایز ماست.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *