Furniture

8 اشتباه دکوراسیون در خانه های استیجاری

 

 

8 اشتباه دکوراسیون در خانه های استیجاری


وقتی در یک خانه اجاره ای زندگی می کنید، گزینه های انتخاب دکوراسیون شما محدود خواهد بود، اما این به این معنی نیست که شما نمی توانید هنرتان را رو کنید! در اینجا به اجتناب از هشت اشتباهی که اغلب مردم ممکن است در دکوراسیون خانه های اجاره ای مرتکب شوند، می پردازیم:
1- موکت زشت : می توانید یک فرش بزرگ با طرح مدرن و خلوت انتخاب کنید که کل فضای شما را پوشش دهد. هزینه ها را در نظر بگیرید گاهی می ارزد که با هزینه خود یک موکت جدید تهیه کنید. پارکت لمینیت هم یک گزینه دیگر است که روی موکت قابل نصب است و موقع اسباب کشی می توانید آنرا جمع آوری کرده و با خود ببرید.
2- مبلمان را برای مردم و خانه نخرید. مبلمانی انتخاب کنید که واقعا دوست دارید و استایل آن به زندگی شما می خورد. هنگامی که خانه را می خواهید عوض کنید حتما یک راهی پیدا خواهد شد که با خانه جدید نیز هماهنگ شود. 

 

 

8 اشتباه دکوراسیون در خانه های استیجاری


3- خودتان را با دکور خانه با این تصور که «فقط برای یک مدت کوتاه است» نیازارید. محیط اطراف ما به شدت در خلق و خوی ما تاثیرگذار است. لازم نیست حتما اشیا گران قیمت بخرید، می توانید با کمی تغییر احساستان را بهبود ببخشید.
4- هزینه زیادی کردن برای خانه اجاره ای کار اشتباهی است. گاهی راضی می شوید به خرج و سلیقه خود خانه را رنگ آمیزی و کاغذ دیواری کنید و بعد از مدتی اگر بخواهید خانه را عوض کنید ممکن است صاحبخانه از شما بخواهد مجددا آنرا به رنگ اول درآورید و بهتر است هزینه های اینگونه را با هماهنگی صاحبخانه انجام دهید. بهتر است هزینه خود را روی آیتم هایی بکنید که قابل انتقال به خانه دیگر باشد.

 

 

8 اشتباه دکوراسیون در خانه های استیجاری


7- اجتناب از دورریختن لوازم غیرضروری و بلا استفاده. بهم ریختگی و شلوغی خانه یک معظلی است که تقریبا همه ما دچار آن می شویم. ممکن است این آشفتگی خیلی محسوس و در نقاط مهم خانه باشد و گاهی هم ممکن است داخل باکس های زیرتخت، کمدها، کابینت ها یا انباری آنرا پنهان کنیم. بهتر است این عادت نگهداشتن لوازم بلااستفاده را ترک کنیم. از همین الان شروع کنید و ابتدای هر فصل خانه خود را از شر لوازم بیهوده، راحت کنید.
8- انجام ندادن محاسبات قبل از تغییر. هنگامی که می خواهید یک خانه جدید اجاره کنید حتما قبل از تصمیم نهایی یک متر بردارید و کاملا از جاشدن وسایل خود در خانه جدید مطمئن شوید. مکان های حساس آشپزخانه و اتاق خواب ها هستند. در صورتی که قصد خرید لوازم جدید را نیز دارید حتما مطمئن شوید که در جایی که مدنظر است جای بگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *