گروه آرافرم نیرا فعالیت خود را با چشم انداز تولید ایرانی و ارزش گذاری برای عبارت ساخت ایران در بازارهای داخلی و بین المللی تلاش خود را با علم به لزوم  گسترش برند خوب ایرانی از سال 1387 آغاز نمود.

این مجموعه تولیدی بازرگانی، در حوزه های تولید مبلمان و طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی و با انجام بیش از دهها پروژه موفق و طراحی چشمگیر و مدرن فضاهای داخلی و محصولات اختصاصی مبلمان، علاوه بر تأمین خواسته و رضایت مشتریان ارجمند، کارنامه درخشانی را در این سالها فراهم آورده است.

این گروه پدیدآوردنده سه برند زیرمجموعه آرفونی (پارتیشن و مبلمان اداری)، آرافرم(مبلمان خانگی و اکسسوری) و رایموند(استودیو طراحی و خلاقیت) بوده که هر کدام در زمینه تخصصی خود بصورت پویا و فعال در حال ارائه محصول و خدمات می باشند.

هدف این مجموعه در بخش مبلمان اداری، طراحی هوشمندانه و مدرن در چیدمان فضاهای کاری با رعایت اصول معماری و هویت اصیل بخشیدن به چهره هر سازمان است.

در بخش مبلمان خانگی، مجموعه ای از کالاهای زیبا، باکیفیت و مطابق با ترندهای روز دنیا را گردهم آورده و همچنین در چیدمان و ارائه ایده فضاهای مسکونی نیز به مشتریان خدمات می رساند.

شالوده استودیو طراحی و خلاقیت رایموند از سالهای دور رقم خورده است و اکنون با دستاوردی از پروژه های متعدد، یاریگر مشتریان گرامی در خلق فضاهای دلنشین و پویا می باشد.

جهت مشاهده سایت هر کدام از برندها می توانید روی لینک های ذیل بزنید.