درباره میز اداری آرفونی

 

شاید تاکنون به این موضوع توجه نکرده باشید که محیط کاری نامساعد شما را بیشتر در معرض استرس و عدم کارآیی قرار می دهد. مدل صندلی، دکوراسیون داخلی، ارتفاع میز و فضاهای اداری می تواند تاثیر عمیق و قابل توجهی در رفتارها و کیفیت عملکردی کلیه کارکنان یک مجموعه داشته باشد.

استفاده هوشمندانه از مبلمان اداری و پارتیشن در چیدمان فضاهای اداری ، محیطی مدرن زیبا و راحت را فراهم می کند و این امکان را به شما می دهد که محیط کاری خود را به فضایی لذت بخش تبدیل کنید.

ما در شرکت آرافرم نیرا با بیش از یک دهه فعالیت مداوم و باآگاهی از نیازها  واستفاده از طراحان خلاق و خوش ذوق ،  جوان و صاحب سبک  فضای کاری شما را دگرگون خواهیم نمود و احساس شادی و آرامش را برای مجموعه به ارمغان خواهیم آورد.

پس از سالها حضور موفق در بازارهای داخلی و بین المللی و کسب تجارب لازم دقیقاٌ نیازهای مشتریان خود را می شناسیم و بر خود واجب می دانیم تا با بالاترین کیفیت الزامات کار را برایشان فراهم نمائیم.

ا ارائه برنامه دقیق  زمان بندی تحویل کالا، شبکه منظم تولید، خدمات ثبت سفارش و خدمات پس از فروش عمده فعالیتهای ما درآرافرم نیرا جهت حل  مشکلات برای همیشه به صورت ریشه ای بوده  و اینها همه خوددلیل محکمی است تا بدعت گذار شیوه جدید خدمات رسانی در صنعت تجهیزات و مبلمان اداری بوده باشیم.

برآنیم تا با ارائه ای بهینه و حساب شده از محصولات شیک و با کیفیت در صنعت دکوراسیون داخلی ، ضمن بهره گیری از تیم پرسنلی خبره و مجرب مبلمان اداری آرفونی ، بستری مناسب را به منظور دستیابی به جایگاه خوشنام ترین و معتبرترین برند ارائه دهنده محصولات خاص و منحصربه فرد در صنعت دکوراسیون اداری کشور فراهم آوریم .

در این راستا با تکیه بر اصول مشتری مداری ، برنامه ریزی و رویکرد علمی به مسائل ، ضمن تامین نیاز متقاضیان محصولات منحصر به فرد در بازارهای داخلی و بین المللی ، زمینه ساز رشد و ارتقاء محصولات و صنایع مرتبط با صنعت دکوراسیون اداری در کشور خواهد بود .