مدل های جدید میز کنفرانس

میز کنفرانس

میز کنفرانس

میز کنفرانس سری روناش

میز کنفرانس – سری روناش


میز کنفرانس – سری شلر


میز کنفرانس – سری آگرین

راهنمای خرید میز کنفرانس

میز کنفرانس

میز اداری از جمله تجهیزات ضروری برای تمامی شرکتها، ادارات و سازمانها به شمار می رود. برخی از مدیران در انتخاب میز اداری و کارشناسی برای شرکت خود با وسواس زیادی عمل می کنند و انتخاب میز برای آنها به سختی انجام می شود. به ویژه اگر شرکت از بخش های متعدد تشکیل شده باشد.

آرفونی با تلفیقی از استانداردهای بین المللی و داخلی، محصولی برتر را تولید نموده است تا تمایز را مفهومی تازه بخشیده باشد.

میزهای اداری آرفونی شامل رده های مختلف می باشد که هر مجموعه با توجه به نیاز و کاربری که دارد بتواند بهترین و مناسب ترین میز را انتخاب نماید:

  • میز مدیریتی
  • میز کارشناسی
  • میز کنفرانس
  • میز کانتر

آرفونی در تمامی میزهای خود با رعایت اصول ارگونومی، عدم خستگی پرسنل را در ساعات کاری و نشستن ممتد تضمین می نماید و در نتیجه موجب افزایش بازده پرسنل می شود.

میز کنفرانس

شرکت آرفونی با اعزام کارشناسان خود به محل کار شما، متناسب با فضای سالن کنفرانس و تعداد نفرات، میزهای کنفرانس مطابق با خواست شما را طراحی می نماید.

این میزها دارای طرح ها و رنگهای متنوعی می باشد و قابلیتهای متفاوتی دارند.

میز کانتر:

منشی شرکت، اولین کسی است که با مشتری دیدار می کند. وظیفه او پاسخ دهی به سوالات، ارائه اطلاعات به مشتری و سازماندهی قرارهای ملاقات  و پاسخگویی به ارباب رجوع حضوری و تلفنی است. میز کانتر می بایست دارای کشوهای زیاد و سطح وسیعی باشد و معمولا یک دفتر یادداشت، تلفن، رایانه و لوازم تحریر بر روی آن قرار می گیرد.

از دیگر نکات مهم در چینش میز منشی این است که ارباب رجوع نتواند به اسناد موجود بر روی میز دسترسی داشته باشد. محل قرار گیری میز باید به گونه ای باشد که مشتری صرفا با منشی در ارتباط باشد و هیچ ارتباطی با سایر کارکنان و فضای کاری ایشان نداشته و تنها توسط منشی به قسمتهای مختلف شرکت هدایت شود.

بنابراین مواردی که باید هنگام انتخاب میز منشی در نظر گرفته شود، ارتفاع و اندازه،جنس و رنگ متناسب با دکوراسیون داخلی سازمان می باشد.

آرفونی در طراحی و ساخت میز منشی همواره ایده های منحصر به فردی داشته بوده و با بهره گیری از استانداردهای روز دنیا این نوع میز را در طرحها و رنگهای مختلف طراحی و تولید می نماید.