مبلمان اداری و پارتیشن

مبلمان اداری و پارتیشن

شرکت آرافرم نیرا (آرفونی ) یکی از بزرگترین شرکتهای تولید کننده میز اداری، مبلمان اداری و پارتیشن می باشد.

مزیت اصلی آرفونی انعطاف پذیر بودن و مشتری مداری آن می باشد و در دید مشتریانش به عنوان شریک و مشاور شناخته شده است.

طراحی کلیه محصولات آرفونی زیر نظر طراحان زبده و با بکارگیری اصول زیبایی شناختی در محصول تهیه  می گردد، محصولات آفونی کاملا مدولار بوده وبا توجه به خواسته های مشتری و همچنین علم و دانش روز و بهره گیری از تکنولوژی جدید و همچنین بهداشت محیط کار آنچه را که مد نظر مشتری می باشد تولید میشوند.

 

.عمده فعالیت های تبلیغاتی یا شرکت در نمایشگاه ها، استدیرهای داخل شرکت، رسانه های محیطی، سایت و رسانه های اجتماعی می باشد. این مجموعه همچنین در راستای ایفای مسئولیتهای اجتماعی خود از بعضی فعالیتهای هنری از جمله کنسرت، تئاتر و نمایشگاههای خیریه و بعضی از انجمنهای پزشکی و حمایت از بیماریهای خاص و کودکان کار و بی سرپرست و بدسرپرست در لیست فعالیتهای خود قرارداده است.

محصولات آرفونی نه ارزان هست و نه خیلی گران اما همیشه از کیفیت بالا و طراحی متفاوت برخوردار می باشد.

استفاده هوشمندانه از مبلمان اداری و پارتیشن در چیدمان فضاهای اداری و تجاری ، محیطی مدرن ، زیبا، کارا و راحت را فراهم آورده و می توان فضاهای متعدد با کاربردهای متفاوت را در کنار هم ایجاد نماید.

کاربرد پارتیشن جهت جداسازی فضاهای اداری علاوه بر حفظ یکپارچگی و زیبایی محیط ، این امکان را می دهد که هرگونه جابجایی یا تغییر در چیدمان محیط به راحتی و در کمترین زمان صورت پذیرد، راحتی و کارا بودن مبلمان اداری آرفونی محیطی امن، پویا و مفید را برای کارمندان و مدیران که بیشترین ساعات روز خود را در دفتر کار می گذرانند فراهم می آورد.

در بازار داخل، شرکت آرافرم نیرا (مبلمان اداری آرفونی) جزء شرکتهای نامی تولید کننده مبلمان اداری و پارتیشن می باشد.

میز اداری آرفونی - مبلمان اداری و پارتیشن