درباره شرکت مبلمان اداری و پارتیشن اداری آرفونی

شاید تاکنون به این موضوع توجه نکرده باشید که محیط کاری نامساعد شما را بیشتر در معرض استرس و عدم کارآیی قرار می دهد. مدل صندلی، دکوراسیون داخلی، ارتفاع میز و فضاهای اداری می تواند تاثیر عمیق و قابل توجهی در رفتارها و کیفیت عملکردی کلیه کارکنان یک مجموعه داشته باشد.

استفاده هوشمندانه از مبلمان اداری و پارتیشن اداری در چیدمان فضاهای اداری ، محیطی مدرن زیبا و راحت را فراهم می کند و این امکان را به شما می دهد که محیط کاری خود را به فضایی لذت بخش تبدیل کنید.

ما در شرکت آرافرم نیرا با بیش از یک دهه فعالیت مداوم و باآگاهی از نیازها  واستفاده از طراحان خلاق و خوش ذوق ،  جوان و صاحب سبک  فضای کاری شما را دگرگون خواهیم نمود و احساس شادی و آرامش را برای مجموعه به ارمغان خواهیم آورد.

پس از سالها حضور موفق در بازارهای داخلی و بین المللی و کسب تجارب لازم دقیقاٌ نیازهای مشتریان خود را می شناسیم و بر خود واجب می دانیم تا با بالاترین کیفیت الزامات کار را برایشان فراهم نمائیم.

ارائه برنامه دقیق  زمان بندی تحویل کالا، شبکه منظم تولید، خدمات ثبت سفارش و خدمات پس از فروش عمده فعالیتهای ما درآرافرم نیرا جهت حل  مشکلات برای همیشه به صورت ریشه ای بوده  و اینها همه خود دلیل محکمی است تا بدعت گذار شیوه جدید خدمات رسانی در صنعت تجهیزات و مبلمان اداری بوده باشیم.

 

شرکت آرافرم نیرا (مبلمان اداری و پارتیشن اداری آرفونی) افتخار دارد که انواع پارتیشن دو جداره  (با پرکننده های شیشه ، ام دی اف، پنل های دکوراتیو و …) تک جداره (با پرکننده های شیشه ، ام دی اف، پنل های دکوراتیو و …) با استراکچر آلومینیومی و همچنین مبلمان اداری ( انواع میزهای مدیریتی ، کارمندی، میز کنفرانس، میز کانتر، فایلینگ اداری، کمد و…) را در طرح های متنوع با کیفیت بالا و قیمت مناسب به مشتریان محترم عرضه نماید .

تمامی سفارشاتی که به شرکت آرافرم نیرا (مبلمان اداری و پارتیشن اداری آرفونی) از سوی کارفرمایان محترم ارجاع می گردد قابلیت طراحی به صورت کاملا خاص و متناسب با فضای کارفرما را دارا می باشد .

ضمنا آتلیه طراحی آرفونی آمادگی ارائه مشاوره در طرح ها و پروژه های بزرگ را دارد.